Webcontent-Anzeige Webcontent-Anzeige

headquarters Nadleśnictwo Bytów
Nadleśnictwo Bytów
+48 59 822 60 66, +48 59 822 60 68
+48 59 822 97 90

ul. Szarych Szeregów 7
77-100 Bytów

Nadleśniczy
Daniel Lemke
+48 59 822 60 66
Zastępca Nadleśniczego ds. użytkowania lasu i marketingu
Paweł Wolski
+48 59 822 96 34
Zastępca Nadleśniczego ds. zagospodarowania lasu
Krzysztof Rudnik
+48 59 822 60 66
Inżynier nadzoru
Jacek Głuszkiewicz
59 822 96 30
Inżynier nadzoru
Jerzy Sudoł
59-822-97-84
Główny Księgowy
Sławomir Trawicki
+48 59 822 60 66

Dział Gospodarki Leśnej (ZG1)

Paweł Wolski
Zatępca Nadleśniczego
phone-abbreviation: +48 59 822 96 34
Kamila Grodzicka
ref. ds. użytkowania lasu i marketingu
phone-abbreviation: 59 822-97-86
Krystian Gillmeister
Użytkowanie i pozyskanie
phone-abbreviation: 59-822-97-85 lub 728 534 009

Dział Gospodarki Leśnej (ZG2)

Krzysztof Rudnik
Zastępca Nadleśniczego
phone-abbreviation: +48 59 822 60 66
Marek Skierka
St. Specjalista Służby Leśnej ds. zagospodarowania lasu
phone-abbreviation: 059 822 97 99
Katarzyna Głuszkiewicz
St. Spec. Służby Leśnej ds. zagospodarowania lasu
phone-abbreviation: 59 822-97-89
Hanna Bigus
referent ds. zagospodarowania lasu
phone-abbreviation: 059 822-60-66
Justyna Czaban-Jereczek
Spec. Służby Leśnej ds. zamówień publicznych i edukacji leśnej
Iwona Szyca
spec. ds. zamówień publicznych
phone-abbreviation: 59-822-96-33
Wiesław Kożyczkowski
Starszy Specjalista ds. zagospodarowania lasu
phone-abbreviation: 58 822 97 88

Dział Administracyjno - Gospodarczy

Karolina Dąbrowska-Hering
Sekretarz Nadleśnictwa
phone-abbreviation: 59 822 97 81
Agnieszka Cyra
p.o. Sekretarza
phone-abbreviation: 59-822-97-96
Michał Sinkiewicz
spec. ds. informatyki
phone-abbreviation: 59 822 96 36
Ewa Kulas
Sekretariat - Referent ds. administracyjnych
phone-abbreviation: Tel. 59-822-60-66 lub 68; 59-822-97-80 Lub 696 495 072 Fax 59-822-97-90
Andrzej Smolarek
spec. ds. administracyjnych
phone-abbreviation: Tel. 59-822-97-92
Marek Mikołajczak
spec. ds. administarcyjncyh
phone-abbreviation: Tel.: 59 822 96 39

Dział Finansowo - Księgowy

Sławomir Trawicki
Główny Księgowy
phone-abbreviation: 59 822 97 83
Gabriela Kulas
Spec. ds. gosp. towarowej
phone-abbreviation: 59-822-97-91
Kazimierz Dorszyński
Spec. ds. ewidencji drewna
phone-abbreviation: 59-822-97-92
Beata Lang
Specjalista ds. finansowo-księgowych
phone-abbreviation: 59-822-97-94
Kuczyńska Ewelina
Sprawy płacowe
phone-abbreviation: 59-822-97-88
Urszula Połojko
Starszy księgowy
phone-abbreviation: 59-822-96-32
Halina Szarzyńska
Starszy księgowy
phone-abbreviation: 59-822-97-95

Stanowisko ds. pracowniczych

Alicja Jaśniak
phone-abbreviation: 59-822-97-87

p.o. ref. ds finansowo-księgowych

Aleksandra Stola
phone-abbreviation: 59-822-97-92

Posterunek Straży Leśnej

Olech Sinkiewicz
St. Strażnik leśny p.f. Komendanta Posterunku SL
phone-abbreviation: 59-822-97-97
Tadeusz Talewski
Strażnik Leśny
phone-abbreviation: 59-822-96-31